Zatočte s nudou v karanténě. Zabavte celou rodinu s Xiaomi!

Všechny deskové hry jsou již ohrané, v televizi nedávají nic zajímavého a vy už samou nudou nevíte, co se sebou? Nouzová opatření nás všechny zanechala zamčené v našich domovech napospas našim myšlenkám. Těžko se tomu věří, nicméně i dlouhý čas trávený doma může za chvíli omrzet a kvalitní zábava se velmi těžko hledá.

Ještěže žijeme v 21. století, které nabízí na každý problém nespočet řešení! Ať už se rozhodnete váš čas v nucené karanténě strávit produktivně, nebo raději budete nabírat síly pro návrat do normálního života – Xiaomi produkty poslouží při každé volbě.

Je nám jasné, že každá špinavá plocha je nyní lákavým druhem zábavy. Nicméně co si alespoň v karanténě udělat čas pro sebe? Vysávání patří jednoznačně mezi nejméně příjemné domácí činnosti. Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P  je v tomto směru neocenitelným pomocníkem, který nikdy neodmlouvá a na váš rozkaz se kdykoli pustí do boje o čistou podlahu. V útrobách Mi Robot Vacuum Mop P se nachází kvalitní bezkartáčový motor, který vysavači poskytuje saví sílu 2100 Pa a účinně odstraňuje veškeré nečistoty. Navíc vysoce přesné senzory vysavače usnadňují navigaci, překonávání překážek a mapují okolní prostředí. Vy si mezitím můžete vychutnat sklenku vína a konečně dočíst tu knížku, která už několik měsíců leží na nočním stolku.

A co děti? Mají si s čím hrát? On-line výuka dává jistě zabrat jak dětem, tak rodičům. Proto je důležité kvalitně vyplnit čas trávený mimo obrazovky. Kluci jistě ocení odreagování formou zábavných her. Mi 10T Series je pro vášnivé hráče jako stvořená! Díky mimořádně nízké latenci a nižší prodlevě budou moci reagovat rychleji a zajistit si tak vítězství. Mi 10T Series je výjimečná po všech stránkách. Uspokojí i vášnivé fotografy pomocí 108Mpx/64Mpx trojnásobných fotoaparátů s AI a nezklame ani v otázce výdrže, která je díky 5 000mAh baterii opravdu dechberoucí.

Sport je pro mnohé z nás oblíbeným zdrojem odreagování po náročném pracovním dni. Třeba takovou jógu ocení zejména slečny. Nové technologie nám umožňují zefektivnit naši aktivitu různými výzvami, sdílením s přáteli nebo účastí ve virtuálních závodech. Díky chytrým fitness náramkům máte pod kontrolou spálené kalorie, tepovou frekvenci a směle za vás ohlídají také pravidelnost vašeho cvičení. Jedním takovým parťákem na zápěstí se může stát i náramek Mi Smart Band 5. Stylový pomocník, který vypadá skvěle na ruce, pomůže vám zůstat v kondici a zatočit s přebytečnými kily. Na jedno nabití vydrží až 14 dní a vybrat si můžete z široké škály 11 ti profesionálních sportovních režimů.

A co společný čas s celou rodinou? Vychutnejte si vaše oblíbené filmy s pomocí chytrého TV boxu! Ať už máte starší televizi bez vlastního operačního systému nebo novější model, TV box od Xiaomi dovede v obou případech nabídnout něco navíc. Zařízení s názvem Xiaomi Mi Box S funguje na operačním systému Android (verze 8.1) a má výkonný hardware v čele se čtyřjádrovým procesorem, který vám dovolí přehrávat filmy až v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu. Vedle toho nabídne také podporu oblíbených aplikací pro přehrávání online obsahu. Základem jsou aplikace populárních služeb jako Netflix, YouTube, Spotify, Google Play Music, HBO Now a spousty dalších.

Přejeme příjemnou karanténu!