Zdraví pod kontrolou

Mi Smart Band 5

Klíčem k fyzickému i psychickému zdraví je porozumět svému tělu a jeho potřebám. Při sportu to platí dvojnásob.

Klíčem k fyzickému i psychickému zdraví je porozumět svému tělu a jeho potřebám. Při sportu to platí dvojnásob. Kromě zvládnutí techniky je také nesmírně důležité zvolit vyhovující tempo a sportovat za správné tepové frekvence, která se liší dle konkrétní aktivity. Se vším zmíněným vám pomohou chytré fitness náramky.

Správné měření je základ

Sport je pro mnohé z nás oblíbeným zdrojem odreagování po náročném pracovním dni. Nové technologie nám umožňují zefektivnit naši aktivitu různými výzvami, sdílením s přáteli nebo účastí ve virtuálních závodech. Díky chytrým fitness náramkům máte pod kontrolou spálené kalorie, tepovou frekvenci a směle za vás ohlídají také pravidelnost vašeho cvičení. Jedním takovým parťákem na zápěstí se může stát i novinka od Xiaomi, náramek Mi Smart Band 5. Stylový pomocník, který vypadá skvěle na ruce, pomůže vám zůstat v kondici a zatočit s přebytečnými kily.

Měření cvičení

Jóga, turistika, jízda na kole, běh, běh v hale, plavání, veslovací trenažer a další...

Výsledky pod dohledem

Věděli jste například, že když běháte ve správné tepové frekvenci, spalujete tuky rychleji? Nebo že když si jdete zaplavat, musíte plavat alespoň 45 minut v kuse, abyste začali spalovat? Možná to vypadá jako věda, ale má to svoji logiku. Jenže kdo by měl dnes čas si vést tabulky a vše zaznamenávat? Právě to je jedním z důvodů, proč si fitness náramky získaly tak rychle na oblibě a profesionální sportovci na ně nedají při svých trénincích dopustit. Všechny důležité hodnoty totiž sledujete v reálném čase a vidíte, jak si vedete.

Nový náramek Mi Smart Band 5 šel ve vývoji funkcí ještě dál.  Nový větší AMOLED displej s vysokým rozlišením vás potěší dobrou přehledností statistik. Krom asistence na poli sportu přichází i s dalšími vychytávkami, které monitorují vaše zdraví. Například funkce 24hodinového sledování spánku, která měří dobu vašeho spánku a detekuje mělké a hluboké fáze, díky čemuž budete vědět, zda spíte dostatečně dlouho a kvalitně. Zbrusu nová je také funkce detektoru stresu, kterou v dnešní psychicky náročné době oceníte. Ke stresu se váže i další novinka – funkce pro dechová cvičení, která vám pomůže znovu nastolit psychickou pohodu. Ve zkratce řečeno, Xiaomi Mi Smart Band 5 poskytuje vhled do vašich aktivit napříč celým dnem a významně vám napomůže k dosažení vašich cílů a duševní pohodě.

Zakoupit jej můžete na našem eshopu za 1 490 Kč.