Zimní večery v kruhu blízkých

A je to tady znova. Dlouhé zimní večery a program žádný. Dochází vám nápady, jak se zabavit? Chytré produkty pomůžou!

Zařiďte si mini full HD kino u vás doma!

Říkali jste si někdy, že by bylo skvělé být někdy v kině bez ostatních lidí, abyste si mohli maximálně užít film? Mi Smart Compact Projector je miniaturní praktický projektor, který vám umožní sledovat snímky v komfortním, a především soukromém prostředí domova a uspokojí tak vaši touhu po intenzivním a ničím nerušeném požitku.

Domácí kino již dávno nemusí být velká, neforemná a těžká bedna. Důkazem je právě Mi Smart Compact Projector, který má velmi kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Zabere tak jen naprosté minimum místa a snadno se přenáší. Zároveň vám nabídne vysokou kvalitu obrazu, a to až ve velikosti 120″.

Mi Smart Compact Projector promítá ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, ve kterém si budete moct vychutnat opravdu každý detail v nekompromisní kvalitě. Navíc je vybavený automatickým ostřením i korekcí obrazu – zdlouhavé a složité nastavování vás tedy díky této vychytávce opravdu nečeká!

Jeho nenáročnost sahá i do oblasti zvuku. Když se vám nebude chtít připojovat reproduktory, nebudete muset, jelikož projektor disponuje dvěma měniči s podporou kodeků Dolby a DTS.

Připojování dalších zařízení? I když tu samozřejmě taková možnost je, není nezbytně nutné ji využít. Projektor totiž disponuje operačním systémem Android TV 9.0, díky němuž si s připojením k internetu pomocí Wifi stáhnete nespočet praktických aplikací včetně Youtube, Netflix apod. Pomocí stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači můžete také projektor ovládat pomocí svého hlasu přes šikovného Google Assistant.

O využitelnosti projektoru bychom mohli polemizovat dlouhé hodiny. Kromě domácnosti najde využití například během obchodních schůzek a stejně dobře poslouží i na zahradních grilovačkách. Letní kino je během chvíle na světě!

Nyní už nezbývá než se usadit a užít si váš oblíbený film v luxusní kvalitě u vás doma v obýváku!

Mi Smart Compact projektor pořídíte za 14 990 Kč.

Zatímco si budete užívat film, nechte další chytrý produkt pracovat za vás! Prach v domácnosti máme všichni. Ať už žijeme ve velkoměstě nebo na vesnici. Jelikož domov je místo, kde chceme v pohodlí trávit chvíle s rodinou, nebo si odpočinout po náročném dni v práci, je zapotřebí, abychom se doma cítili opravdu příjemně. K tomu nevyhnutelně patří i nutnost mít kolem sebe čistý a nevydýchaný vzduch. Ke vždy čistému a dýchatelnému vzduchu přitom stačí mít kvalitní čističku vzduchu, jakou je třeba Mi Air Purifier 3H!

Čistička je vybavena třístupňovým True HEPA filtrem, který je schopen zachytit až 99,97 % 0,3 µm a větších částic, které mohou být pro lidský organismus škodlivé. Navíc zbavuje okolní vzduch kouře, vlasů, pavučin, prachu, srsti domácích mazlíčků, pylu a plísní. Filtr navíc zachytává i škodlivé látky, které nejdou vidět – formaldehyd atd. Díky tomu se stane nepostradatelným příslušenstvím ve vaší domácnosti!

Je plně kompatibilní s domácími asistenty Google Assistant a Mi Home pro ještě snadnější ovládání.

Zajistěte si i vy pro svou domácnost čistý vzduch za pomocí čističky Mi Air Purifier 3H, kterou zakoupíte za 4 190 Kč.