Zpříjemněte si letní radovánky s kvalitními Bluetooth reproduktory Xiaomi

reproduktor

Ať už míříte k vodě, na dovolenou, nebo se chystáte pohostit kamarády na zahradní party, vždy se hodí mít po ruce kvalitní Bluetooth reproduktor.

Léto to začíná roztáčet na plné obrátky a s tím přichází také čas na nejrůznější druhy venkovním radovánek. Ať už míříte k vodě, na dovolenou, nebo se chystáte pohostit kamarády na zahradní party, vždy se hodí mít po ruce kvalitní Bluetooth reproduktor. Při výběru je ovšem vhodné brát ohled na to, za jakých okolností budete reprák používat.

Je totiž něco jiného, když si chcete pouštět muziku u bazénu či potřebujete reproduktor, který vám zpříjemní chvilky během cestování s batohem na zádech. Xiaomi vám jde v tomto směru vstříc a proto nabízí hned několik modelů Bluetooth reproduktorů, které se hodí pro každou příležitost.

Mi Bluetooth Speaker: žádná party nebude dost dlouhá

Modelové přehlídce vévodí Xiaomi Mi Bluetooth Speaker, který byl od základů vyvíjen s důrazem na co nejvyšší kvalitu zvuku. S tím jde ruku v ruce také jeho výbava, která zahrnuje dvojici výkonných reproduktorů, jejichž rozsah je srovnatelný s klasickými Hi-Fi systémy.

O pořádnou nálož basů se stará samostatný radiátor, který dokáže rozvlnit každého v okruhu několika metrů. Mezi další signifikantní prvky se řadí prvotřídní hliníková konstrukce doplněná o laserové gravírování a možnost výběru z několika barevných variant. Třešničkou na dortu je už „pouze“ osmihodinová výdrž a funkce handsfree.

Mi Compact Bluetooth Speaker 2: elegantní kolibřík

Na opačném konci spektra se nachází Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2. Ten primárně cílí na ty z vás, kteří preferujete kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, která činí pouhých 52 gramů. Přestože se jedná o opravdového střízlíka, rozhodně ho jen tak nepřeslechnete. Může za to především rafinovaně navržený reproduktor, který vás po zapnutí šokuje jasně čistými výškami a věrným podáním basů.

Příjemným benefitem je také poutko, díky němuž lze reproduktor snadno zavěsit například na batoh či kabelku. Co se týče výdrže, tak ani zde se nemusíte o nic strachovat. Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 vydrží hrát až 4 hodiny na jedno nabití.

Mi Pocket Speaker: designový lahůdka

Posledním reproduktorem do party je Xiaomi Mi Pocket Speaker 2. V tomto případě jde o designovou lahůdku, která se okamžitě stane ozdobou každého pracovního stolu. Zabudovaný reproduktor pochází z dílen dánského výrobce TYMPHANY, což zaručuje krystalický čistý a uchu lahodící poslech hudby.

Velkou pozornost v Xiaomi věnovali také konstrukci, která je rozdělena na dvě sekce. Horní část tvoří hliníkový prstenec, jehož otáčením regulujete hlasitost. Stlačením pak reproduktor uvedete do provozu, případně dvojklikem spustíte párovací režim. Stejně jako u všech ostatních Bluetooth reproduktorů od Xiaomi i tento kousek se chlubí silnou baterkou, která vystačí až na 7 hodin nepřetržitého přehrávání.

Užijte si léto a hudbu na plné pecky!