Zpříjemněte si se Xiaomi cvičení i v zimních měsících

Venkovní počasí, které je v posledních letech bez tuhých mrazů, přeje dlouhým procházkám a běžcům, takže zlepšení celkové kondice vašeho těla nic nebrání. Když si k tomu přičtete chytré pomocníky od Xiaomi, je zimní cvičení stejná radost, jako kdykoliv jindy.

V zimě se většině z nás nechce vůbec vylézt z pod deky a už vůbec ne cvičit. Pokud přece jen, tak své novoroční předsevzetí plníme především v prostředí teplého domova. Dva užitečné pomocníky jsme si představili v minulém článku. Ovšem i pohyb venku může mít své kouzlo, svěží vzduch, poklidná příroda, jen vy a žádné rušivé vlivy.

Venkovní počasí, které je v posledních letech bez tuhých mrazů, přeje dlouhým procházkám a běžcům, takže zlepšení celkové kondice vašeho těla nic nebrání. Když si k tomu přičtete chytré pomocníky od Xiaomi, je zimní cvičení stejná radost, jako kdykoliv jindy.

Bez ohledu na to zda preferujete běh či chůzi, budou se vám především dvě věci: náramek nebo hodinky, které vám pohlídají srdeční aktivitu, spočítají kroky a změří spálené kalorie. Ideální je se při cvičení trochu izolovat od okolních rušivých elementů, a to skvěle zvládnou bezdrátová sluchátka. Jak hodinek a náramků má k tomu Xiaomi celou řadu, stejně tak i sluchátek.

Pokud vám jde čistě o funkcionalitu a potřebujete fitness společníka, který dobře odvede svou práci, pak je pro vás ideální náš dostupný náramek Xiaomi Mi Band 4. Ten u nás seženete za 990 korun, a pyšní se 0,95palcovým AMOLED displejem, výdrží až 20 dní na jedno nabití a také i vodotěsností. Pokud byste místo náramku radši chtěli plnohodnotné chytré hodinky, které jsou nejen praktické, ale také i dobře vypadají, vyzkoušejte XIaomi Amazfit GTS, které najdete na našem e-shopu za 3 990 korun. Zaujmou vás zejména svým kovovým tělem, velkým 1,65palcovým AMOLED displejem či výdrží až 14 dní na jedno nabití.

Co se sluchátek týče, opět vám můžeme nabídnout jak dostupnou a praktickou volbu, tak i prémiový model. Těm, co skutečně jen shánějí levnější bezdrátové „špunty“ do uší doporučíme model Mi True Wireless Earbuds Basic, které za 690 korun (zde přímo v našem internetovém obchodě) nabídnou kvalitní zvuk i jednoduchý design, elegantní nabíjecí pouzdro je zde samozřejmostí. Pro náročnější je jako pomocník při cvičení skvělou volbou Xiaomi Mi Bluetooth Neckband Earphones, který navíc disponuje límcovou částí, díky níž vám na hlavě lépe drží a zároveň nabídne i vyšší výdrž baterie (okolo osmi hodin na jedno nabití). Koupíte je na našem e-shopu za 1 490 korun.

Když už máte s kondičním cvičením hotovo, celkovou představu o vašich dosažených výsledcích vám dodají nejen statistiky z náramku, ale ještě detailněji vám je dovede změřit chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale 2. Ta zároveň i díky svému čistému vzhledu zapadne snadno do každé domácnosti. Statistiky s váhou, svalovou hmotou, tělesným tukem, celkovým BMI a další údaje nejsou pro ni žádný problém. U nás ji dostanete za 690 korun.